Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení 9.6.

Hlášení 9.6.Datum konání:
9.6.2021

Kamenictví Holiš Zubří oznamuje občanům, že bude v pátek 11.6. od 8 - 8,30 hodin přijímat na místním hřbitově kamenické práce: broušení starých pomníků, zhotovení nových pomníků, sekání písma, příseky písma, opravy písma, veškeré betonové opravy kolem pomníků a prodej pomníkových doplňků- lampy, vázy, vitríny. 

Připomínáme občanům, že do pátku 11.6. v době otevření obecního úřadu mají možnost přinest věci do sbírky organizované Diakonii Broumow. Věci můžete nosit přímo do malého salu v kulturním domě. Jedná se o veškeré letní, zimní, dámské , pánské i dětské oblečení, lůžkoviny, prostěradla, ručníky, útěrky, záclony, látky, domácí potřeby, skleničky zabalené v krabici, vatové i péřové pokrývky, polštáře i deky, obuv nepoškozenou a v párech, kabelky, batohy, čisté koberce, hračky nepoškozené. Knihy prosím nenoste. 

Upozorňujeme občany, že místo u garáží, kde stojí kontejnery na plast, papír a sklo není sběrný dvůr. Proto zde neodkládejte ostatní nadměrný odpad, který patří do sběrného dvora. Hnědé kontejnery na BIO odpad slouží ke sběru trávy, listí a dalšího drobného bio odpadu. Rozhodně neslouží k odkládání zeminy, jak se opakovaně stalo. Pokud se tak ještě stane, kontejnery budou přemístěné do sběrného dvora.