Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení 5.5.

Hlášení 5.5.Datum konání:
5.5.2021

Vážení spoluobčané, zúčastněte se, prosím, ti kteří jste to ještě neudělali, povinného Sčítání 2021, které končí už 11. května. Vaše účast je důležitá. Nejjednodušší je sečíst se do 11. května online na webové adrese sčítání cé zet. Pokud je to možné, pomozte prosím se sčítáním i rodině nebo sousedům, kteří to sami

Kamenictví Holiš Zubří oznamuje občanům, že bude ve čtvrtek 6.5. v 10,30 hodin na místním hřbitově přijímat kamenické práce: broušení starých pomníků, sekání písma, příseky písma, opravy písma, veškeré betonové opravy kolem pomníku a prodej pomníkových doplňků: lampy, vázy, vitríny. 

Topenářský servis a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naši obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizi kontrol se uskuteční v neděli 9.5. Zájemci se mohou objednávat telefonicky na čísle: 608 748 989.

SDH Albrechtičky oznamuje občanům, že ve čtvrtek 6.5. od 16,00 hodin provede po obci sběr železného šrotu. Šrot nechte vřed vraty.