Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení 23.6.

Hlášení 23.6.Datum konání:
23.6.2021

Kamenictví Holiš Zubří oznamuje občanům, že bude v pátek 25.6. od 8 - 8,30 hod. na místním hřbitově přijímat kamenické práce: broušení starých pomníků, zhotovení nových pomníků, sekání písma, příseky písma, opravy písma, veškeré betonové opravy kolem pomníků a prodej pomníkových doplňků: lampy, vázy, vitríny. V případě neshody s termínem je možné si sjednat náhradní termín na tel.739 279 219. 

Pro naši obec nabízí své služby také kamenictví GAL, které přijímá objednávky na veškeré kamenické práce, a to na tel.č. 777 888 332. 

SDH Albrechtičky zve všechny děti, jejich rodiče i prarodiče a jejich kamarády na 10. jubilejní ročník dětského dne a to tuto sobotu 26.6. od 14,00 hodin na hřiště ke kulturnímu domu, kde krom dobré zábavy bude i skvělé občerstvení a nakonec tolik oblíbená pěna. A jelikož nám letos corona vzala maškarní bály můžete přijít netradičně i v kostýmech, ale hlavně příjďte a užijte si s našimi hasiči tento den, když už můžeme. 

ZŠ a MŠ Albrechtičky pořádá v úterý 29.6. od 15,hod. Sportovní den. Akce bude probíhat na 4 hřištích, kde budou připraveny stanoviště s úkoly, zahrada MŠ, hřiště za sokolovnou, hřiště u ubytovny a hřiště u ZŠ. Na hřišti u ZŠ bude od 17 hod. zakončení s opekáním. Špekáček si zajistí každý sám. Sebou kolo, odrážedlo, koloběžku.