Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení 22.9.

Hlášení 22.9.Datum konání:
22.9.2021

Nikol drůbež  bude zítra v době od 12,45 - 13,00 u obchodu prodávat : slepice 22 týdnů, chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny. 

Studénka drůbež nabízí k prodeji: kuřice 22 týdnů chovné kohouty, krmné směsi a vitamíny, Prodej se uskuteční zítra od 9,15 - 9,30 u obchodu. Prodej je možný i v místě Studénka po tel. domluvě 720 355 216. 

Skauti a Skautky ze střediska Albrechtičky zvou všechny rodiče, děti i mládež na Svatováclavský kros. Sraz je v 10,00 u ubytovny. Jde o terénní závod s plněním úkolů po trase. Soutěží 3 členná družstva se součtem max.34 let, nebo jeden rodič a dvě děti -součet věku děti max.14 let. Předpokládané ukončení závodu bude okolo 14 hodiny. Na vítězná družstva čekají drobné ceny. Přijďte si zasoutěžit v podzimní přírodě. 

Zámek Kunín zve občany na tradiční slavnost Růže pro paní hraběnku. Aranžmá růží v pokojích zámku také letos bude připravovat přední český florista Slávek Rabušic. Prohlídku zámku, květinových vazeb a dekorací můžete absolvovat samostatně, připraven je bohatý doprovodný program. Slavnost se koná od soboty 25. září do neděle 3. října. Více na webových stránkách www.zamek-kunin.cz

SDH Albrechtičky pořádá za příznivého počasí v sobotu 2. října ve 14,00 hodin na poli za ubytovnou " Drakiádu", ohodnoceni budou nejhezčí doma vyrobený drak, největší doma vyrobený drak. nejdéle létající a nejvýše létající drak. Vítání jsou děti i dospělí. Občerstvení je zajištěno.