Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Hlášení 10.11.

Hlášení 10.11.Spolek SOVA pořádá v sobotu 13. listopadu v 16,30 hod. " Lampionový průvod". Sraz u základní školy. Průvod se zakončí v altánku u pohostiství pana Sklenáka, kde si můžete dát něco sladkého na zub i něco dobrého na zahřátí. Vše za symbolickou cenu. Jako vloni prosí sovy občany o pomoc při rozsvícení celé vesnice a tak k i lampionové stezky. Proto o víkendu 13 a 14. listopadu rozsviťte na viditelném místě jakoukoli lucerničku, dýni či jiné světýlko. Předem děkují sovy. 

Klub seniorů zve tento čtvrtek 11.11. na čaj o páté do klubovny v ubytovně Kotvice (č.53). Přijďte se alespoň podívat, případně domluvit, jaké činnosti se můžeme věnovat. Také se můžeme dohodnout na čase a četnosti setkávání. Také stále probíhají středeční vycházky, momentálně podzimní přírodou v okolí Albrechtiček. Sraz máme v jednu hodinu před školou. Informace o činnosti Klubu seniorů je možné najít na webových stránkách obce, aktuální informace ve vývěsce u obchodu.

Jednota Albrechtičky oznamuje, že z provozních důvodů dojde od zítřka t.j. 9.11.ke změně prodejní doby. Bude otevřeno dopoledne od 6,30 - 11 hod. a odpoledne od 14 - 16 hodin. 

Firma Vodatech žádá občany o nahlášení stavu vody paní Dlabalové na tel. 733 767 457. 

Nikol drůbež  nabízí kuřice 23 týdnů, krmné směsi a vitamíny, dále brambory na uskladnění žluté a červené, česnek sadbový a cibuli. Prodej se uskuteční v pátek 12.11. 2021

9,15 - 9,30 hod. u obchodu. 

Žádáme občany, účastníky zájezdu, aby doplatili výlet do sklípku, nejpozději do příštího týdne.