2. května uspořádalo vedení obce zájezd do Kroměříže, kde probíhala výstava květin s názvem Floria Kroměříž 2026. Protože se akce zúčastnilo mnoho seniorů z naší obce, dovolujeme si tuto aktivitu zařadit i na naše stránky a touto cestou bychom chtěli Obecnímu úřadu poděkovat za realizaci akce a vzornou organizací zájezdu. Navštívili jsme nejen samotnou výstavu,ale i proslulé kroměřížské zahrady. Kromě nádherných zážitků jsme si přivezli i zakoupené květiny,stromky,cibule, zahradní nářadí a mnoho jiných věcí. Je škoda, že se nepřihlásilo více občanů, všechna místa v autobuse zaplněná nebyla. Snad příští rok... už teď vše těšíme.
© 2026 OBEC ALBRECHTIČKY, Kontaktovat webmastera, Mapa stránek, Prohlášení o přístupnosti
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO