Poměrně pěkné, i když trochu studené počasí (středa, 13.5. , tj. druhý z trojice "zmrzlých“ Servác) nás zlákalo na procházku do Odbory k rozkvetlým sasankám. Bylo nás 6 a fenka Sára. Procházka byla náročnější především kvůli popadaným stromům, spadlým větvím a plevelu. Asi by stálo za to tuto krásnou trasu na procházky proklestit a tím zpřístupnit většímu počtu zájemců o krásné okolí Albrechtiček.
© 2026 OBEC ALBRECHTIČKY, Kontaktovat webmastera, Mapa stránek, Prohlášení o přístupnosti
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO