26. února jsme se vypravili autobusem do Studénky, kde jsme měli rezervovanou bowlingovou dráhu. I když se dost lidí omluvilo, byla účast velice dobrá. Sešlo se 10 hráčů. Hrálo se na dvou drahách, nechybělo ani malé občerstvení. Po hodině hry jsme se spokojeně vydali domů. Všichni jsme se shodli na tom, že právě prožité odpoledne bylo krásné a akce se opět vydařila
© 2026 OBEC ALBRECHTIČKY, Kontaktovat webmastera, Mapa stránek, Prohlášení o přístupnosti
ANTEE s.r.o. - Tvorba webových stránek, Redakční systém IPO